streda 5. júna 2013

New in cosmetics

Ciao :))

viem, že som sa už dlho predlho neozala, ale popravde ani sa mi nechcelo...z roboty do mesta alebo domov, potom už len relax, nejaká knižka alebo film alebo čosi, tak ani moc nemám kedy fotiť alebo brázdiť po nete a hľadať inšpirácie...

Dnes aspoň také mini kozmetické new in...v pondelok som bola dlho v práci, odtiaľ som sa zastavila v solárku, kde boli predo mnou dvaja ľudia, tak som omeškala autobus...a tak som si chcela náladu zlepšiť nákupmi. Lenže to už na mňa asi nezaberá :D pretože som nemala ani najmenšiu chuť hrabať sa v shopoch, tak som si z trucu kúpila aspoň remodelačný krém a špirálku v 101tke...hľa...


Remodelačné maslo od Dermacolu som chcela už veľmi dávno...a oplatilo sa mi počkať, pretože v 101tke naň teraz majú akciu - remodelačné maslo+krém na dekolt a poprsie za 11,49 €, pričom samotné remodelačné stojí 11,49 €.
Dnes som ich po sprche prvýkrát odskúšala takže výsledky zatiaľ žiadne nie sú :D uvidím cca po dvoch týždňoch (dúfam)
Obidva krémiky sa dobre ľahko rozotierajú. Z vône som zo začiatku bola trošku sklamaná ale keď ho nanesiete na pokožku tak sa vôňa podľa mňa úplne zmení na takú príjemnú, neutrálnu. Keď som ho ovoňala v tégliku, tak mi smrdel všelijakou chémiou...ale teraz je to už ok :)


Pri pokladni som natrafila na akciovú špirálku Scandal Eyes od Rimmelu za 7,49 €. Hm...neviem čo k nej povedať lebo podľa mňa nezhustí riasy až tak moc. Tiež sa dosť zle nanášala, musela som aspoň 5krát prejsť po riasach aby vyzerali prirodzene a husto, nie zlepene. Páči sa mi na nej asi len pekný zelený obal, toť vsio. Na najbližších pár rokov zrejme zostanem verná špirálam od Avonu a Bourjois.


Vyskúšali ste už niektorý z týchto produktov? Čo naň hovoríte?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára